5k do zainwestowania w brytyjskie akcje? Myślę, że 3 akcje o największym wzroście mogą zarobić milion dla inwestorów ISA

Category: Jest Również
16 października 2020

Royston Wild | Niedziela, 13 września 2020 r

Apetyt inwestorów na brytyjskie akcje pozostaje dziś na płótnie. Przebijany od filara do postu podczas krachu na giełdzie na początku 2020 r., Połączenie poważnych obaw makroekonomicznych i geopolitycznych – od odbicia wskaźników infekcji Covid-19 po Brexit i niepewność polityczną w USA – utrzymało zaufanie rynku. Kupujących dipów brakuje.

Moim zdaniem to wielki wstyd. Jasne, światowa gospodarka czeka okres poważnych napięć w najbliższej przyszłości i później. Ale wciąż istnieje wiele akcji w Wielkiej Brytanii, które mogą przynieść inwestorom długoterminowym fortunę. Badania pokazują, że ci, którzy kupują akcje i trzymają je przez 10 lat lub dłużej, osiągają średni roczny zwrot w wysokości do 10%. Inwestorzy, którzy kupują po krachach na giełdzie, mają szansę wydrukować jeszcze większe zyski, kupując wysokiej jakości brytyjskie akcje po niskich cenach, a następnie obserwując, jak rosną na wartości w miarę ożywienia cyklu gospodarczego.

Według jednej z wiodących firm branżowych boom na 5G może z czystego powietrza stworzyć światową branżę wartą 12,3 BILIONA USD

Jeśli klikniesz tutaj, pokażemy Ci coś, co może być kluczem do uwolnienia pełnego potencjału 5G.

Bogacenie się w akcje wzrostu

Oto trzy najbardziej dynamiczne akcje, które myślę o dodaniu dzisiaj do moich własnych ISA Akcji i Udziałów:

  • Gwałtowny popyt na bezmięsne alternatywy żywnościowe może uczynić z Beyond Meat milionera w nadchodzących latach. Popyt na substytuty mięsa gwałtownie wzrósł w ostatnich latach z powodu rosnących obaw o zdrowie i dobrostan zwierząt. Pojawiają się dowody na to, że wybuch Covid-19 zwiększył również popularność wegańskich menu. Nic dziwnego, że boffins z Fortune Business Insights liczą, że globalny rynek substytutów mięsa będzie rósł w tempie złożonym rocznym o 8,4% do 2026 roku.
  • Popyt na produkty niemięsne nie jest jedynym gorącym trendem w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia, na którym inwestorzy mogą się dziś wzbogacić. Ponieważ zdrowie psychiczne staje się coraz bardziej w centrum uwagi, popyt na usługi Mind Gym prawdopodobnie wzrośnie. Covid-19 z pewnością spowodował spustoszenie w brytyjskim udziale. Ale kryzys zmusił Mind Gym – która zapewnia kursy dla pracowników, aby poprawić ich samopoczucie i produktywność – do przyspieszenia przejścia na szybko rozwijające się formaty cyfrowe. Powinno to zapewnić wzrost zysków dodatkowy strzał w ramię w najbliższej perspektywie i później.
  • Magazyn REIT jest również jednym z największych udziałów w Wielkiej Brytanii, na który inwestorzy rozwijający się powinni zwrócić szczególną uwagę. Mniejsza o groźbę globalnego spowolnienia: gwałtowny wzrost handlu elektronicznego oznacza, że ​​popyt na jego centra dystrybucji i magazynowania gwałtownie rośnie. Ten konkretny gigant na rynku nieruchomości nadal intensywnie inwestuje, aby w pełni wykorzystać tę okazję. Zaledwie w zeszłym tygodniu podpisał umowę nabycia dwóch aktywów magazynowych w East Midlands i Cheshire za łączną kwotę 82 milionów funtów.

Więcej najlepszych brytyjskich akcji do kupienia już dziś

Te akcje wzrostowe to tylko przedsmak wspaniałych możliwości inwestycyjnych dostępnych obecnie dla inwestorów. Możesz znaleźć jeszcze więcej potencjalnych twórców milionerów, przeglądając epicką bibliotekę raportów specjalnych i szczegółowych artykułów The Motley Fool. Mogą pomóc ci się wzbogacić i wcześniej przejść na emeryturę. Zrób więc trochę badań i kup już dziś brytyjskie akcje!

Doświadczeni inwestorzy, tacy jak Ty, nie będą chcieli przegapić tej wyjątkowej okazji…

Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się dokładnie, co spowodowało, że nasz analityk Motley Fool UK rozpalił się w związku z tym biznesem online typu „czysty” (tak, pomimo pandemii!).

Ta firma nie tylko zajmuje dominującą pozycję lidera na rynku…

Jednak jego niewielki kapitał, wysoce skalowalny model biznesowy pomógł jej wcześniej zapewnić niezmiennie wysoką sprzedaż , zdumiewające blisko 70% marże i rosnące zwroty dla akcjonariuszy… w rzeczywistości w 2019 roku zwrócił akcjonariuszom ponad 150 milionów funtów w postaci dywidend i wykupów!

A oto naprawdę ekscytująca część…

Chociaż COVID-19 mógł rzucić firmie krzywdę, kierownictwo działało szybko, aby zapewnić, że ta firma jest tak dobrze przygotowana, aby przetrwać obecny okres niepewności… w rzeczywistości nasz analityk uważa, że ​​powinien wrócić do życia , zaraz po wznowieniu normalnej działalności gospodarczej.

Dlatego uważamy, że teraz może być idealny moment, aby zacząć budować własne udziały w tym wyjątkowym biznesie – zwłaszcza biorąc pod uwagę, że akcje wydają się być notowane po dość niewymagającej wycenie za rok do marca 2021 r.

Royston Wild nie ma pozycji w żadnej z wymienionych akcji. The Motley Fool UK posiada udziały i rekomenduje firmę Beyond Meat, Inc. The Motley Fool UK zarekomendowała Warehouse REIT. Poglądy wyrażone na temat firm wymienionych w tym artykule są poglądami autora i dlatego mogą różnić się od oficjalnych zaleceń, które podajemy w naszych usługach subskrypcyjnych, takich jak Share Advisor, Hidden Winners i Pro. W The Motley Fool wierzymy, że biorąc pod uwagę różnorodny zakres spostrzeżeń, jesteśmy lepszymi inwestorami.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy