IBAN dla Bank Of America, N

IBAN dla Bank Of America, N
Category: Może Zostać
16 października 2020

Wszystko co musisz wiedzieć o numerach IBAN w Bank Of America, NA London

Oblicz IBAN

Podaj dane konta, a my obliczymy dla Ciebie numer IBAN.

Jaki jest kod IBAN dla banku Bank Of America, NA London w Wielkiej Brytanii?

IBAN Bank Of America, NA London w Wielkiej Brytanii zawiera 22 znaków:

  • Dwuliterowy kod kraju
  • 2-cyfrowy numer czeku
  • 4 znaki z Bank Of America, numer SWIFT / BIC banku NA London
  • 6-cyfrowy kod oddziału banku Bank Of America, NA London
  • 8-cyfrowy kod numeru konta bankowego Bank Of America, NA London

Masz już kod IBAN?

Przykład kodu IBAN dla Bank Of America, NA London w Wielkiej Brytanii GB29NWBK60161331926819
IBAN w formie drukowanej GB29 NWBK 6016 1331 9268 19
Kod pocztowy GB
Sprawdź cyfry 29
kod bankowy NWBK
Kod rozliczeniowy 601613
numer konta bankowego 31926819

Jak mogę znaleźć mój kod IBAN dla Bank Of America, NA London?

Znalezienie odpowiedniego numeru IBAN jest kluczowe, ale nie powinno być trudne.

Możesz wygenerować swój IBAN według powyższego przykładu lub znaleźć wszystko, czego potrzebujesz, logując się do bankowości internetowej Bank Of America, NA London lub sprawdzając wyciąg bankowy.

Jeśli nie użyjesz właściwego numeru IBAN, Twoja płatność może zostać zwrócona lub wysłana na niewłaściwe konto. Zrób to dobrze za pierwszym razem, sprawdzając w banku lub prosząc odbiorcę o podanie potrzebnych danych, jeśli nie masz pewności.

Nie zapomnij, że numery rachunków IBAN lub BBAN, których używamy w tym artykule, są podane jako przykłady i nie powinny być używane do przetwarzania przelewu.

Czy potrzebujesz numeru IBAN w Wielkiej Brytanii?

Tak. Jeśli wykonujesz – lub spodziewasz się – otrzymać międzynarodowy przelew pieniężny na konto bankowe w Wielkiej Brytanii, zwykły numer konta bankowego nie wystarczy. Jeśli chcesz, aby Twoje pieniądze dotarły szybko i bezpiecznie, zazwyczaj musisz podać bankowi kilka dodatkowych informacji, takich jak kod IBAN lub SWIFT.

Banki przypisują numery IBAN do każdego ze swoich rachunków, aby zapewnić prawidłowe przetwarzanie przelewów międzynarodowych.

Numery IBAN zawierają wszystkie dane dotyczące kraju, banku i konta potrzebne do wysyłania lub otrzymywania pieniędzy za granicę. System ten jest używany w całej Europie, a także rozpoznawany na niektórych obszarach Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej i Karaibów.

Porównaj ceny za wysyłanie pieniędzy za granicę

Banki i inne firmy transportowe mają mały brudny sekret. Dodają ukryte marże do swoich kursów wymiany – obciążają Cię więcej bez Twojej wiedzy. A jeśli mają opłatę, obciążają cię dwukrotnie.

TransferWise nigdy nie ukrywa opłat w kursie wymiany. Podajemy Ci rzeczywistą stawkę, niezależną od firmy Reuters. Porównaj naszą stawkę i opłatę z Western Union, ICICI Bank, WorldRemit i innymi, i sam zobacz różnicę.

Obsługiwane przez TransferWise

Nawiązaliśmy współpracę z innymi dostawcami, którzy wierzą w uczciwość i przejrzystość. Dlatego wszyscy dostawcy obsługiwani przez TransferWise mają tę samą cenę.

Zawsze jesteśmy uczciwi wobec naszych klientów. I szczerze, tym razem nie jesteśmy najtańsi. Ale w tej chwili nie mamy danych porównawczych dotyczących przejrzystości lub szybkości. Więc chociaż istnieją tańsze opcje, mogą nie być najuczciwsze lub najszybsze.

Obsługiwane przez TransferWise

Nawiązaliśmy współpracę z innymi dostawcami, którzy wierzą w uczciwość i przejrzystość. Dlatego wszyscy dostawcy obsługiwani przez TransferWise mają tę samą cenę.

Naszą misją jest zapewnienie przejrzystości finansów dla ludzi bez granic. Pobieramy jak najmniej opłat i zawsze pokazujemy z góry. Żadnych ukrytych opłat. Żadnych złych kursów wymiany. Bez niespodzianek. Jak zbieramy te dane?

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy