blisko

Ciekawe i chętnie nabywane smartwatche w 2018 roku

  • Dom
  • Lifestyle
  • Ciekawe i chętnie nabywane smartwatche w 2018 roku
Ciekawe i chętnie kupowane smartwatche w 2018 roku

Rynek smartwatchy prężnie się rozwija, a kolejne modele oferują nam coraz więcej funkcji. Postanowiliśmy przygotować subiektywne zestawienie inteligentnych zegarków. Wybieraliśmy spośród tych, które cieszyły się w tym roku kalendarzowego największą popularnością. Szukaliśmy wzorców z wyższej półki, które można założyć szczególnie do sportowej, jak i bardziej eleganckiej stylizacji.

Samsung Gear S3 Classic Srebrny

Foto: surowce prasowe Samsung Gear S3 Classic Srebrny

Na pierwszym miejscu przedstawiamy Samsunga Gear S3 (wersja Classic), przy kolorze srebrnym. Jest to znakomity przykład smartwatcha, który wygląda niemal identycznie, jak na przykład tradycyjny zegarek analogowy. Ukrywa jednak naprawdę ogromne ewentualności. Te mniej spektakularne wówczas funkcja always-on-display, czyli nieustanne wyświetlanie tarczy zegara, wymienny interfejs, czy wbudowany tuba. Najważniejsze jednak, że smartwatch łączy się z naszym telefonem, co umożliwia odbieranie połączeń i wiadomości, jak i również sterowanie muzyką. Podczas instruktażu mamy dostęp do wartościowych informacji dzięki odbiornikowi GPS, wysokościomierzowi i barometrowi. Nie musimy martwić się o jego zalanie, bo mamy możliwość zanurzyć go w wodzie o głębokości nawet do odwiedzenia 1, 5 metra. Wydaje się to więc elegancki zegarek do zadań specjalnych.

Sprawdź ofertę Samsung Gear S3 Classic

Garmin Fenix 5

Foto: materiały prasowe Garmin Fenix pięć

Garmin Fenix 5 to prawdziwy twardziel wśród smartwatchy. Przypadnie do gustu wielbicielom sportów na świeżym powietrzu, bowiem nie zawiedzie nawet przy trudnych warunkach. Podczas instruktażu dostarczy wielu cennych danych. Najważniejsza z nich wówczas tętno, odczytane przez nadgarstkowy pomiar Elevate. Poza tym na widgecie możemy zweryfikować dane o naszej lokalizacji dzięki systemowi GPS, wysokościomierzowi barometrycznemu i 3-osiowemu kompasowi z żyroskopem. Z komórki natomiast smartwatch dostarczy mnie informacji o wszelkich powiadomieniach z aplikacji i na temat połączeniach. Bateria w trybie zegarka wytrzymuje w niniejszym typu do dwóch tygodni, zaś w trybie GPS w celu 24 godzin. Co istotne, paski QuickFit są wymienne, a do wyboru mamy skórzany, metalowy i silikonowy.

Sprawdź ofertę Garmin Fenix 5

Asus ZenWatch 3

Foto: materiały prasowe Asus ZenWatch 3

Asus ZenWatch 3 to dość rzadko spotykany w Polsce smartwatch. Warto jednak zainteresować się tym modelem. Jest wykonany z bardzo dobrych i wytrzymałych materiałów – pośród innymi ze stali nierdzewnej 316L, stosowanej w medycynie jak i również w biżuterii. Producent zastosował aż trzy fizyczne przyciski, co przekłada się dzięki wygodę obsługi. W tymże niewielkim urządzeniu wdrożono znane i dość mocne podzespoły oraz łączność bezprzewodową Bluetooth 4. 1 i WiFi. Zegarek analizuje podczas miesiąca naszą aktywność związaną z ćwiczeniami, krokami, czy drzemaniem i przekazuje te wiadomości do aplikacji mobilnej ZenFit. Bateria w Asusie starcza na zaledwie dwa dób pracy, ale ładowanie do 60% trwa tylko 15 minut.

Sprawdź propozycję Asus Zen Watch 3

Fossil FTW1150

Foto: materiały prasowe Fossil FTW1150

Fossil stworzył ciekawe połączenie smartwatcha z tradycyjnym zegarkiem analogowym.  Tarcza umieszczona jest w pokrytej srebrną powłoką PVD stalowej kopercie. Pod wytrzymałym szkiełkiem znajdziemy dodatkową wskazówkę, która poprzez konkretne ułożenie komunikuje nas o powiadomieniach wraz z telefonu. Fossil łączy się z naszym smartfonem za pośrednictwem Bluetooth i przekazuje dane o połączeniach, czy powiadomieniach. Analizuje również naszą dzienną aktywność. Co ciekawe, zegarkiem możemy wyzwalać migawkę aparatu w telefonie, czy sterować odtwarzaczem muzyki.

Sprawdź ofertę Fossil FTW1150

Fitbit Blaze S Czarny

Foto: surowce prasowe Fitbit Blaze S Czarny

Na koniec prezentujemy smartwatch utrzymany w w najwyższym stopniu nowoczesnej stylistyce. Każde powiadomienia z telefonu jak i również informacje o naszej powszedniej aktywności możemy sprawdzać na kwadratowym, czytelnym wyświetlaczu. Ciekawostką jest, że zegarek samodzielnie rozpoznaje rodzaj wykonywanych poprzez nas ćwiczeń, an wiadomości o treningu zapisuje po grafiku. Do naszej dyspozycji jest też wirtualny instruktor FitStar, który krok na kroku może przeprowadzić nas przez konkretny zestaw szkoleń. Wśród gromadzonych danych wydaje się nasze tętno, zarejestrowane przez nadgarstkowy pomiar PurePulse. Fitbit ma też GPS a także kompas.

Sprawdź podaż Fitbit Blaze S.

Tagi: recenzje Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Wydawane komentarze są prywatnymi poglądami Użytkowników. Aby zgłosić wykroczenie – kliknij w odnośnik „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i maksymy obowiązujące na Facebooku mieszczą się się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem zdanie o likwidacji OFE. Na jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, może uniknąć kary. Należy czynny żal

REKLAMY Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę po aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Banku i kilku pracowników. Chodzi o aferę GetBack

Notowanie

biskupi: ograniczenie handlu niesatysfakcjonujące

Biskupi: ograniczenie handlu niesatysfakcjonujące

Uchwalona poprzez Sejm ustawa o zredukowaniu handlu w niedzielę nie zaakceptować jest satysfakcjonująca, choć wydaje się krokiem w kierunku odzyskania niedziel wolnych od pracy- głosi piątkowy komunikat rzecznika Rady Episkopatu Polski księdza…...

Czytać
big Ben zamilknie na 4 lata na czas przeprowadzania remontu  Ze świata

Big Ben zamilknie na 4 lata na czas przeprowadzania remontu Ze świata

Nowa opłata na rzecz kierowców. "Najostrzejsze" przepisy dzięki świecie Funt spadł niżej pięciu złotych. Kolejne "nie" dla brexitu uderzyło po brytyjską walutę Nowy przymus dla Polaków na Wyspach. Wszystko, co musisz…...

Czytać